Strona 1 z 1

Straty.Pl

: czw cze 23, 2011 5:12 pm
autor: Jurek Plieth
...

Re: Straty.Pl

: czw cze 23, 2011 8:17 pm
autor: Claire
Wszystko opisano tu:
http://baza.archiwa.gov.pl/sezam/sezam. ... y_id=73291

Pozdrawiam

Aneta

Re: Straty.Pl

: czw cze 23, 2011 8:25 pm
autor: wojtekwil1912
W archiwum szczecińskim znajdują się akta niemieckie, pozostawione przez władzę hitlerowskie opuszczające miasto w 1945 r. Zasób archiwalny obejmuje dokumenty instytucji mających swoją siedzibę w mieście, w tym policji niemieckiej. Oczywiście nie zawsze jest to pełna dokumentacja.
W zasobach znajduję się również bogaty zbiór ksiąg metrykalnych (od XVII w. ) obejmujących tereny dawnego niemieckiego województwa pomorskiego, a obecnie polskiego województwa zachodniopomorskiego.

Pozdrawiam Wojtek

Re: Straty.Pl

: pt cze 24, 2011 9:58 am
autor: Jurek Plieth
...

Re: Straty.Pl

: pt cze 24, 2011 2:57 pm
autor: Claire
Jurku,

prawdopodobnie chodzi o jakiś zakład przemysłowy w Szczecinie, o którym mowa w zawartości zespołu - a w AP Szczecin zarchiwizowano akta osobowe / teczki osób tam pracujących.
Tak to rozumiem.

Pozdrawiam

Aneta

Re: Straty.Pl

: śr sty 11, 2012 2:46 pm
autor: zetka
Czemu ja widzę jakieś dziwne pliki zdjęciowe ??? Nijak się mające do tematu i opisywanych problemów mianowicie: ustawienia jakichś balansów czy dźwięków :) ??