UWAGA: Od kwietnia 2018 roku Forgen.pl zawiesił swoją działalność. Na poniższej stronie znajduje się archiwum serwisu. Możliwość logowania i rejestracji nowych kont została zablokowana. W celu uzyskania porad genealogicznych zapraszamy na inne fora o tej tematyce: genealodzy.pl, Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne Gniazdo

Rodzina Kaiser/Kajzer

Miejsce dla przedstawienia poszukiwanych nazwisk

Moderator: Moderatorzy


NOWY TEMAT tworzymy wyłącznie poprzez bazę danych "Szukam nazwiska" (górne menu forum)

AUTOR TEMATU
Arkadiusz84
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 01, 2012 3:37 pm

Rodzina Kaiser/Kajzer

Post autor: Arkadiusz84 » sob maja 12, 2012 9:41 am

Witam serdecznie,

w moich poszukiwaniach dotarłem w Parafii Pawłowice do aktu ślubu moich prapradziadków: Józefa Kaisera i Marianny Osięgłowskiej.
Józef urodzony dnia 22 czerwca 1869 roku w Robczysku pow. Leszno (tuż przy Pawłowicach)
Marianna urodzona dnia 1 sierpnia 1872 roku w Pawłowicach pow. Leszno.

Rodzice Józefa (Kazimierz Kaiser i Małgorzata Walkowiak) ostatnio zamieszkali w Robczysku. Sprawdziłem Poznań Projekt i do 1800 roku żaden Kaiser/Kajzer nie brał ślubu w Pawłowicach, zatem rodzice Józefa najprawdopodobniej przybyli w te rejony.

Czy ktoś posiada wiedzę o osobach/prodkach o nazwisku Kaiser, które mogły przywedrować w te wielkopolskie rejony?

Pozdrawiam
Arkadiusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam nazwiska”