Poszukiwana informacja - Aftanazy, Dzieje rezydencji na dawnych kresach Rzeczypospolitej

Informacje o nowościach w bibliotekach, ciekawych książkach, opracowaniach, monografiach itp.

Moderatorzy: whanak, Moderatorzy

Regulamin forum
Andrasz
Podziękował/a: 33 razy
Podziękowano: 2 razy

Poszukiwana informacja - Aftanazy, Dzieje rezydencji na dawnych kresach Rzeczypospolitej

Postautor: Andrasz » 09 lip 2017, 10:15

Poszukuję informacji o dworze Słowita, opisanym w VII tomie "Dzieje rezydencji na dawnych kresach Rzeczypospolitej" Aftanazego. Czy ktoś byłby tak miły i zeskanował/zrobił fotkę z tym fragmentem (str. 567 - 569)?
Janusz

Andrasz, Greger, Czarnecki, Wereszczyński, Rudnicki, Ostrowski, Żarczyński, Bielawski, Misky, Runge, Doliński

Grażyna
Podziękował/a: 29 razy
Podziękowano: 25 razy

Re: Poszukiwana informacja - Aftanazy, Dzieje rezydencji na dawnych kresach Rzeczypospolitej

Postautor: Grażyna » 11 lip 2017, 19:23

Sprawdzałeś biblioteki cyfrowe ? Wydaje mi się, że Uniwersytet Wrocławski ma wszystkie tomy.
Powodzenia Grażyna
Grażyna Cieniewska - Rebell
poszukuję - Pomorze - Rebell/Rebella; Kujawy - Schmidt, Cieniewski; Kresy - Łojko, Piotrowski

Andrasz

Re: Poszukiwana informacja - Aftanazy, Dzieje rezydencji na dawnych kresach Rzeczypospolitej

Postautor: Andrasz » 12 lip 2017, 00:07

Jesteś naprawdę niesamowita - żadna z wyszukiwarek mi nie pokazała, że Aftanzay jest w cyfrowej bibliotece3 we Wrocławiu! Niestety i tak nie można nic zobaczyć, bo jest to jakoś nieprawidłowo szyfrowane ... :( http://www.bibliotekacyfrowa.pl/dlibra/ ... ublication
Janusz

Andrasz, Greger, Czarnecki, Wereszczyński, Rudnicki, Ostrowski, Żarczyński, Bielawski, Misky, Runge, Doliński

Awatar użytkownika
Magdalena Smolska Kwinta
Młodszy Pomocnik
Podziękował/a: 93 razy
Podziękowano: 228 razy

Postautor: Magdalena Smolska Kwinta » 12 lip 2017, 13:00

Witam,
W żadnej bibliotece cyfrowej nie będzie można oglądać tej publikacji, gdyż jest ona chroniona prawem autorskim. Pozostaje wycieczka do jednej z bibliotek i zrobienie zdjęć z wybranego fragmentu.
Pozdrawiam
Magdalena
Administrator projektu indeksacji ksiąg z Diecezji Lwowskiej pod patronatem MTG

"Frustra vivit qui nemini prodest"

Andrasz

Postautor: Andrasz » 12 lip 2017, 13:21

Witam,

tak też sobie i pomyślałem, mylące były jednak informacje mówiące raczej o technicznych problemach, aniżeli tych innego typu. W każdym razie to dobry pretekst do wycieczki do Wrocławia :)

Magdalena Smolska Kwinta pisze:Witam,
W żadnej bibliotece cyfrowej nie będzie można oglądać tej publikacji, gdyż jest ona chroniona prawem autorskim. Pozostaje wycieczka do jednej z bibliotek i zrobienie zdjęć z wybranego fragmentu.
Janusz

Awatar użytkownika
Krzysztof Rondo
Młodszy Pomocnik
Podziękował/a: 2 razy
Podziękowano: 163 razy

Postautor: Krzysztof Rondo » 13 lip 2017, 20:05

Andrasz - Dopiero dzisiaj natrafiłem na ten temat. Jeśli sprawa jest nadal aktualna to skontaktuj się ze mną na PW.
Krzysztof

Andrasz

Postautor: Andrasz » 17 lip 2017, 11:23

Panie Krzysztofie,

napisałem do Pana prywatną wiadomość, nie wiem, czy otrzymał ją Pan?

pozdrawiam

J.

Krzysztof Rondo pisze:Andrasz - Dopiero dzisiaj natrafiłem na ten temat. Jeśli sprawa jest nadal aktualna to skontaktuj się ze mną na PW.
Krzysztof
Janusz

Awatar użytkownika
Krzysztof Rondo
Młodszy Pomocnik
Podziękował/a: 2 razy
Podziękowano: 163 razy

Postautor: Krzysztof Rondo » 19 lip 2017, 11:48

Januszu; wysłałem Ci informację na adres PW.
Krzysztof

Wróć do „Biblioteki, książki, monografie”